Nydelig luciakrone i gull. På kronen, det er forskjellige måter å bruke når den skal lukkes, dette for best mulig passform. Justerbar omkrets mellom ca. 47-57 cm. Integrert LED. Drives av 5 AA-batterier, ikke inkludert. Brenntid: ca. 43 timer.

| Farge: | Gull |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,15W |
| Høyde: | 17 cm |
| Diameter: | 19 cm |
| Material: | Plast, metall |
| Produktvekt: | 0,13 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 073-40 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din