Nydelig tårnlys som er perfekt til Lucia-feiringen! Lyset har en gylden base og en varm gul flamme. Integrert LED. Lyset drives av 1 AA-batteri, ikke inkludert. Brenntid: ca. 43 timer.

| Farge: | Gull |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,03W |
| Høyde: | 17 cm |
| Diameter: | 3,5 cm |
| Material: | Metall, plast |
| Produktvekt: | 0,02 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 071-40 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din