Stilig borddekorasjon i form av et tre i gjennomsiktig beige glass. Gullfarget base som skjuler batteriboksen. Perfekt til pynt på julebordet. Gir en hjemmekoselig følelse til hjemmet. Dekorasjonen har en innebygd timer som lyser opp 6 timer på, 18 timer av og gjentar. Drives av 3 AAA-batterier, disse er ikke inkludert. Brennetid ca. 80 timer.

| Farge: | Beige |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,2W |
| Høyde: | 20 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Material: | Glass |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 0.453 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 460-35 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din