Stilig borddekorasjon i form av et tre i gjennomsiktig rosa glass. Gullfarget base som skjuler batteriboksen. Perfekt til pynt på julebordet. Gir en hjemmekoselig følelse til hjemmet. Dekorasjonen har en innebygd timer som lyser 6t på, 18t av, gjentatt. Drives av 3 AAA-batterier, disse er ikke inkludert. Brennetid ca. 80 timer.

| Farge: | Rosa |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,2W |
| Høyde: | 20 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Material: | Glass |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 0.453 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 460-34 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din