Skap et vakkert interiør på en enkel måte med denne borddekorasjonen med tre vakre glasskuler. Den innebygde LED-stripen avgir et fint og varmt hvitt lys. Utstyrt med timerfunksjon, 6 timer på, 18 timer av, repeterende. 50 cm gjennomsiktig kabel til batteriboksen som drives av 2 AA-batterier, ikke inkludert. Brennetid: ca. 60 timer.

| Farge: | Gjennomsiktig |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,1W |
| Høyde: | 9 cm |
| Lengde: | 77 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslengde: | 50 cm |
| Material: | Glass |
| Produktvekt: | 0,7 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 457-98 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din