Tradisjonelt tårnlys med et vakkert rødt håndtak. Perfekt for Luciatåget! Inkluderer 1 utskiftbar E10 lyspære (1,4V). Lyset drives av 1 AA-batteri, ikke inkludert. Brenntid: ca. 20.

| Farge: | RØD |
| Sokkel: | E10 |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,14W |
| Høyde: | 16,5 cm |
| Diameter: | 3,5 cm |
| Material: | Metall, plast |
| Produktvekt: | 0,02 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 071-45 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din