Flamme Grany er et lys formet som et stilisert grantre. Det skinner med en varm hvit glød øverst med den naturtro flammen. Denne LED-lampen er en vakker dekorasjon, både alene og i gruppe med andre lys fra Flamme-serien. Den har en timerfunksjon (6 timer på, 18 timer av, repeterende) og lyset skinner i omtrent 16 dager med en vakker, realistisk flamme i varm hvit. Den drives av 1 CR2032-batteri som er inkludert.

| Farge: | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,02W |
| Høyde: | 15 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Material: | Voks |
| Produktvekt: | 0,1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 061-48 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din