
| Farge: | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Belysning juletre: | Med belysning |
| Watt: | 2.5 |
| Høyde: | 180 cm |
| Bredde: | 106 cm |
| Dybde: | 106 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 193 |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 4,21 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 606-08 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din