Nydelig grønt juletre med 110 LED-lys. Grantreet har en høyde på 150 cm. Nydelig juletre som sprer herlig julestemning.

| Farge: | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Belysning juletre: | Med belysning |
| Lysfargetone: | Varmhvitt Lys |
| Watt: | 2.4 |
| Høyde: | 150 cm |
| Bredde: | 80 cm |
| Dybde: | 80 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 179 |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 3,04 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 609-03-1 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din