Grønt juletre med høy topp. 210cm for innendørs eller utendørs bruk. Formen er som en naturlig gran hvor grenene har ulik dybde, såkalt lagtre

| Farge: | Grønn |
| Belysning juletre: | Uten belysning |
| Høyde: | 210 cm |
| Bredde: | 140 cm |
| Dybde: | 140 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 7,45 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 607-60-1 |




Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din