Nydelig busk som kan plasseres utendørs i bakken eller innendørs i potte. Fot følger ikke med. Sløyfe med 40 varmhvite lysdioder lyser opp busken, denne sløyfen kan legges på av brukeren. Drives av 3xAA-batterier (ikke inkludert) og har en innebygd timer.

| Farge: | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Belysning juletre: | Med belysning |
| Lysfargetone: | Varmhvitt Lys |
| Høyde: | 75 cm |
| Bredde: | 80 cm |
| Dybde: | 80 cm |
| Ledningslengde: | 20 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 1,85 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 606-88 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din