En tett og vakker gran med en høyde på 210 cm og bruksområdet er innendørs eller utendørs. Grenene til grantreet var permanent festet til stammen tidligere og senkes når treet er satt sammen.

| Farge: | Grønn |
| Belysning juletre: | Uten belysning |
| Høyde: | 210 cm |
| Bredde: | 135 cm |
| Dybde: | 135 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 10,86 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 608-45 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din