Batteridrevet lysestake med en klassisk form som sprer vakkert lys med sine tre LED-lamper. En lysestake å ta frem slik; så snart mørket har senket seg utenfor vinduet. Enkel å plassere i både vinduer og på skänk. Lysestaken kan brettes sammen og er derfor enkel å oppbevare. Dette produktet er FSC®-sertifisert. Vika er utstyrt med en timerfunksjon og lyser i 6 timer, 18 timer av, og gjentar seg. Drevet av 2 AA-batterier (ikke inkludert). Brennetid ca. 50 timer.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Lyskilder: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Watt: | 0,09W |
| Høyde: | 64 cm |
| Lengde: | 57 cm |
| Dybde: | 7,5 cm |
| Material: | Tre |
| Produktvekt: | 0.572 kg |
| Produksjonsland: | IN |
| Artikkel-ID: | 139-07-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din