Stilig adventslysestake i metall. Fargen er messing. Lysestaken har 5 lys med koselig glød. Plasser i et vindu eller på en skjenk, passer perfekt til advent og jul. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Leveres med 5 utskiftbare E10 lyspærer (55V).

| Farge: | Messing |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3 |
| Antall lyskilder: | 5 |
| Høyde: | 64 cm |
| Bredde: | 37 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Metall, stål |
| Produktvekt: | 1,29 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 138-55-1 |




























Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din