Vår elegante metalllysestake Titus i messingfarge med den nyeste lyskilden. Sprer et deilig lys og skaper julestemning. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 7 utskiftbare E10 LED-lamper (24V).

| Farge: | Messing |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | LED-pærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 0.27 |
| Antall lyskilder: | 7 |
| Høyde: | 59 cm |
| Bredde: | 38 cm |
| Dybde: | 14 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Metall, plast |
| Produktvekt: | 0,80 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 102-01-1 |





Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din