En elegant lysestake i messingfarge. Novum gleder seg vakkert og sprer en herlig julefølelse. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 10 utskiftbare E5-lyspærer (12V).

| Farge: | Messing |
| Sokkel: | E5 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 0.6 |
| Antall lyskilder: | 10 |
| Høyde: | 39 cm |
| Bredde: | 46 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Metall, stål |
| Produktvekt: | 1,08 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 138-30-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din
Den var bare beskyttet av et tynt lag med silkepapir og raslet rundt i en overdimensjonert eske.
Gitt den lange reisen den måtte ta (Sverige til Frankrike), ville det vært lurt å beskytte og sikre den mer effektivt.
Mottakeren klarte å rette den opp, og det er derfor den ikke ble returnert.
Det er desto mer skuffende fordi det var en gave.