Sammenleggbar elektrisk lysholder med 11 lys, laget av hvitmalt tre, dekorert med messingringer rundt hvert lys for en elegant touch. Det moderne designet gir en stilig følelse og lyspærene sprer en varm, innbydende glød. Perfekt for å skape stemning i ferien og passer i vinduer eller på; hyller. Leveres med 1,7 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 11 utskiftbare E10 lyspærer (23V).

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Antall lyskilder: | 11 |
| Høyde: | 82 cm |
| Bredde: | 86 cm |
| Dybde: | 15 cm |
| Ledningslengde: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Material: | Tre |
| Kelvin: | 2100K |
| Produktvekt: | 1.35 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3592-210 |





















Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din