Celine Advent lysestake Hvit er en tidløs og elegant lysestake til advent. Den klassiske bueformen i hvitmalt tre, kombinert med messingfargede detaljer, skaper en stilig atmosfære i hjemmet ditt. Perfekt for å spre et varmt og innbydende lys gjennom hele julen. Leveres med hvit kabel og strømbryter.
Lyspærer inkludert.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Høyde: | 28 cm |
| Bredde: | 46 cm |
| Dybde: | 5 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Material: | Furu |
| Produktvekt: | 0.86 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 700446 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din