Narvik-juletreet er 210 cm høyt og ca. 125 cm bredt. Den er laget av Rohs og Reach godkjent PVC og er tørr og lubben. Greinene til dette juletreet er permanent festet til stammen tidligere og senkes når treet er satt sammen. Juletreet fungerer like godt å brukes innendørs som utendørs. Treet har 300 LED-lyskilder som avgir en gylden varmhvit glød.

| Farge: | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Belysning juletre: | Med belysning |
| Lysfargetone: | Varmgult Lys |
| Watt: | 3.2 |
| Høyde: | 210 cm |
| Bredde: | 125 cm |
| Dybde: | 125 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 249 |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2000K |
| Produktvekt: | 16,12 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 606-17 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din