Enedals juletre er 210 cm høyt og ca. 140 cm bred. Den er laget med litt smalere nåler som gir et naturtro utseende. Disse er laget av PE-materiale, som er et godt miljøvalg. Greinene sitter med forskjellig dybde i lag som gir et vakkert utseende, de er festet til stammen før i tiden og faller ned når du monterer treet. Dette juletreet er like godt å bruke innendørs som det er utendørs.

| Farge: | Grønn |
| Belysning juletre: | Uten belysning |
| Høyde: | 210 cm |
| Bredde: | 143 cm |
| Dybde: | 143 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 14,63 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 606-34 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din