Hvit trelysestake med sølvmalt sokkel på; lysene. Plasser lysestaken for eksempel i vinduet for å skape en koselig adventsstemning i hjemmet. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Leveres med 5 utskiftbare E10 lyspærer (55V).

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3 |
| Antall lyskilder: | 5 |
| Høyde: | 67 cm |
| Bredde: | 35 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 1,04 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 218-84-1 |

























Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din