Vakker juledekorasjon i form av et dekorativt vinterlandskap med taubane, skiløpere og togstasjon med roterende tog. Den skinner vakkert i snøen og på stasjonen med små LED-lys i forskjellige farger. Pynt til advent og jul og skap en herlig julestemning som passer både på barnerommet og på en hylle eller skjenk. Utstyrt med timerfunksjon, 6 timer på, 18 timer av, repeterende. Drevet av 3 AA-batterier, ikke inkludert.

| Farge: | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,44W |
| Høyde: | 24,5 cm |
| Lengde: | 23,5 cm |
| Dybde: | 21 cm |
| Material: | Keramikk, plast |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 992-56 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din