Vokslys i form av en snøball som skinner med en varm hvit glød. Den har timerfunksjon og når bryteren er på; timermodusen lyser lyset i 6 timer på, 18 timer av, gjentatte ganger. Drevet av 1 CR2032 batteri som er inkludert. Brennetid ca. 80 timer.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Watt: | 0,03W |
| Høyde: | 9 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Material: | Voks |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 0.2935 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 061-31 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din