Tradisjonell, enkel og vakker lysestake i julerød farge. Varme, lune lys som ligner stearinlys skaper en varm atmosfære i rommet. Den perfekte lysestaken for å skape julefølelse! Plasser den i vinduet eller på en skjenk. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 7 utskiftbare E10-pærer på 34V.

| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Antall lyskilder: | 7 |
| Høyde: | 47 cm |
| Lengde: | 31 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Metall, plast |
| Produktvekt: | 0,64 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 109-49 |













































































Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din