Sammenleggbar elektrisk lysestake med 7 lys, laget av rødmalt tre, dekorert med messingringer rundt hvert lys for en elegant touch. Det moderne designet gir et stilig preg og pærene sprer en varm, innbydende glød. Perfekt for å skape atmosfære i ferier og passer i vinduer eller i hyller. Leveres med 1,7 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 7 utskiftbare E10-pærer (34V).

| Farge: | RØD |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Høyde: | 56,5 cm |
| Bredde: | 56 cm |
| Dybde: | 13,2 cm |
| Ledningslengde: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Material: | Tre |
| Kelvin: | 2100K |
| Produktvekt: | 0.9 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3590-510 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din
Tusen takk, jeg bestiller gjerne igjen!