Adventslysestake dekorert med julenissen og reinsdyrene hans malt i julefarger. Lyser opp rommet fint og skaper en koselig julestemning. En klassisk adventslysestake å ta frem hvert år når julen banker på. Døren. Plasser den i et vindu eller et sted som trenger litt ekstra julestemning. Dette produktet er FSC®-sertifisert. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 4 utskiftbare E10-pærer (55V).

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Høyde: | 15 cm |
| Lengde: | 28 cm |
| Dybde: | 5,5 cm |
| Ledningslengde: | 1,8 cm |
| Material: | Tre |
| Produktvekt: | 0.3785 kg |
| Produksjonsland: | IN |
| Artikkel-ID: | 271-25 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din