Skap en stemningsfull jul med denne batteridrevne adventslysestaken i hvitlakkert tre. Den klassiske formen med syv lys passer perfekt i både små og store rom. og store vinduer. Utstyrt med timerfunksjon (6t på/18t av) for enkel bruk. Drives av 6xAA-batterier (1,5V), ikke inkludert. Brennetid ved drift på batterier: ca. 180 timer. Integrert LED-belysning.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Lyskilder: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Høyde: | 28 cm |
| Bredde: | 38 cm |
| Dybde: | 5,5 cm |
| Lumen: | 5lm |
| Material: | Tre |
| Produktvekt: | 0.34 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 2322-205 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din