
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 6W |
| Høyde: | 6,5 cm |
| Bredde: | 11 cm |
| Dybde: | 15,5 cm |
| IP-klassifisering: | IP54 |
| Installasjon vegglampe: | Fast montering/Skrus opp |
| Material: | Aluminium |
| Produktvekt: | 0.8 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Nedlys |
| Artikkel-ID: | 7881-250 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din