
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 27 cm |
| Bredde: | 22 cm |
| Dybde: | 23,5 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Rustfritt stål, glass, plast |
| Produktvekt: | 1,05 kg |
| Modell Utelampe: | Rundstrålende |
| Artikkel-ID: | L000088 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din