Hvit, enkel og elegant papirstjerne. Stjernen har to ekstra stenger hengende under. Alle tre stjernene er forbundet med en sløyfe som betyr at det er lys i alle tre stjernene. Vil du ha mer lys i den store stjernen er det greit å kjøpe oppheng og lyskilde. Heng adventsstjernen i et høyt vindu, balkongdør eller midt i et rom. Pynt til advent og det gir deilig julestemning. Dette produktet har FSC® merkelapp. Stjernen er utstyrt med en timer og er på etter 6 timer og 18 timer av, repeterende. Drives av 3 AA-batterier (ikke inkludert). 50 cm tilkoblingskabel til batteriboksen.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type stjerne: | Hengende |
| Oppheng: | Inkludert |
| Watt: | 1,44W |
| Høyde: | 130 cm |
| Bredde: | 80 cm |
| Dybde: | 22 cm |
| Ledningslengde: | 50 cm |
| Material: | Papir |
| Produktvekt: | 0,19 kg |
| Produksjonsland: | IN |
| Artikkel-ID: | 502-39-1 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din