
| Type stjerne: | Hengende |
| Oppheng: | Ikke inkludert |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 50 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Dybde: | 20 cm |
| Material: | Papir |
| Produktvekt: | 0,26 kg |
| Produksjonsland: | IN |
| Artikkel-ID: | 501-81-1 |






































Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din