Duva Double ä er en elegant og festlig borddekorasjon som sprer et vakkert lys gjennom sine toå hvite stjerner. Med sitt moderne design og doble stjerner i forskjellige høyder vil den være et perfekt innslag på bordet eller i vinduet i juletider. De enkle, men stilige linjene gjør at den passer inn i alle typer interiør, og den robuste basen gir et stabilt inntrykk. Leveres med sort ledning og strømbryter.
Lyspære følger ikke med.

| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | E14 |
| Type stjerne: | Med fot |
| Watt: | 25W |
| Antall lyskilder: | 2 |
| Høyde: | 80 cm |
| Bredde: | 46 cm |
| Dybde: | 14 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Material: | Papir |
| Produktvekt: | 1.35 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 703867 |


























Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din