Hvit adventslysestake i dekorativt design laget av tre. Lysestaken skinner med en behagelig glød og skaper en koselig atmosfære. La julevarmen spre seg med denne fine lysestaken. Leveres med en 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 5 utskiftbare E10-pærer på 55V.

| : | Hvit |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Antall lyskilder: | 5 |
| Høyde: | 55 cm |
| Lengde: | 43 cm |
| Dybde: | 15 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Tre, plast |
| Produktvekt: | 1,07 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 156-00 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din