Klassisk adventslysestake som gir et moderne inntrykk. Juletre og fot i tre sammen med metallrør. Lyser fint opp med fire LED-lys og skaper en fin julefølelse og en herlig atmosfære. En selvforklarende lysestake i hjemmet fra år til år. Dette produktet er FSC-merket. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 4 utskiftbare E10 LED-lys.

| : | Hvit |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | LED-pærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 0,5W |
| Antall lyskilder: | 4 |
| Høyde: | 17,5 cm |
| Lengde: | 43 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Tre, plast, metall |
| Produktvekt: | 0,88 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 656-87-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din