Fantastisk adventslysestake laget av tre på en rund base. Lysene lyser opp treet og skaper en fin glød. En lysestake som kan stå ute hele vinteren. Den runde designen gjør at den ser fin ut fra alle vinkler og er derfor enkel å plassere i både vinduer og på en skjenk. Dette produktet er FSC®-merket. Leveres med en 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 4 utskiftbare E10-pærer på 55V.

| : | Hvit |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Antall lyskilder: | 4 |
| Høyde: | 31 cm |
| Diameter: | 21 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Tre, plast |
| Produktvekt: | 0,45 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 644-23-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din