Moderne adventslysestake i krom, laget av metall. Pynt med den til advent og jul, plasser den i et vindu eller på en vegg. en skjenk. Leveres med 1,8m sort ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 5 utskiftbare E10 lyspærer (24V).

| Farge: | Sølv |
| Sokkel: | E10 |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 1.8 |
| Antall lyskilder: | 5 |
| Høyde: | 53 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Metall, plast |
| Produktvekt: | 1,23 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 150-91 |




Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din