
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Høyde: | 10 cm |
| Bredde: | 13,7 cm |
| Dybde: | 11,7 cm |
| IP-klassifisering: | IP54 |
| Lumen: | 290lm |
| Material: | Pressstøpt aluminium, glass |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,62 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Opp- Og Nedlys |
| Artikkel-ID: | 34168RB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din