
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 28 cm |
| Bredde: | 13 cm |
| Dybde: | 12,2 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Aluminium, plast |
| Produktvekt: | 1,01 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Bevegelsessensor |
| Artikkel-ID: | 31982SS |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din