
| Farge: | Tre |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antall lyskilder: | 2 |
| Høyde: | 140 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Lengde: | 25 cm |
| Material: | Bambus, metall |
| Produktvekt: | 6 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Dekorasjon |
| Artikkel-ID: | EU54742-2NA |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din