
| Farge: | Tre |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 20W |
| Høyde: | 120 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Lengde: | 33 cm |
| Ledningslengde: | 190 cm |
| Lumen: | 2300 |
| Material: | aluminium, metall, tre |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 3.81 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Dekorasjon |
| Artikkel-ID: | G94542/76 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din