
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 26 |
| Høyde: | 24 cm |
| Bredde: | 1.8 cm |
| Lengde: | 110 cm |
| Lumen: | 900 |
| Material: | Aluminium, metall |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvekt: | 2.2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | MOD179PL-L26W4K |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din