
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 84W |
| Høyde: | 10-120 cm |
| Diameter: | 80 cm |
| Lumen: | 3700lm |
| Material: | Metall |
| Kelvin: | 2600-3500K |
| Produktvekt: | 6 kg |
| Artikkel-ID: | MOD058PL-L74BSK |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din