
| : | Grønn |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 15W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 49,5 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Dybde: | 22 cm |
| Ledningslengde: | 150 cm |
| Material: | Tekstil, stål |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 1,6 kg |
| Produksjonsland: | BG |
| Artikkel-ID: | 64311-40 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din