
| : | Svart |
| Sokkel: | G9 |
| Watt: | 6W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 55,5 cm |
| Bredde: | 42,3 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Stål |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 5.7 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 20076 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din