
| Høyde: | 11 cm |
| Bredde: | 2,2 cm |
| Diameter: | 3,1 cm |
| Dybde: | 2,2 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0.01 kg |
| Produksjonsland: | SE |
| Artikkel-ID: | 1307779 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din