
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 22W |
| Høyde: | 5 cm |
| Diameter: | 29,4 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 2000lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2200-4000K |
| Produktvekt: | 0.01 kg |
| Produksjonsland: | SE |
| Artikkel-ID: | 7577717 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din