
| : | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Lysfargetone: | Hvitt Lys |
| Watt: | 1,2W |
| Høyde: | 2,1 cm |
| Diameter: | 3 cm |
| IP-klassifisering: | IP21 |
| Lumen: | 110lm |
| Material: | Aluminium, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,012 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7475341 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din