
| : | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Lysfargetone: | Varmhvitt Lys |
| Watt: | 7,4W |
| Høyde: | 4,1 cm |
| Diameter: | 9,5 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 390lm |
| Material: | Aluminium, plast |
| Kelvin: | 1800-3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvekt: | 0,18 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7477906 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din