Skap en elegant og stemningsfull adventsfølelse med denne adventsstjernen i hvitt papir. Stjernen har fem spisser og er plassert på en stabil metallbase med en vakker messingfinish som gir et klassisk og tidløst uttrykk. Det dekorative hullmønsteret lar lyset sive gjennom og skaper en myk og innbydende glød. En stilig dekorasjon som passer perfekt i et vindu eller på et skrivebord i advent og jul. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Lyskilde er ikke inkludert.

| : | Hvit |
| Sokkel: | E14 |
| Type stjerne: | Med fot |
| Watt: | 25W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 71 cm |
| Diameter: | 47 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Metall, papir |
| Produktvekt: | 0,4 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 1750-280 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din