Adventslysestake formet som et klassisk grønt juletre. Fem LED-lys pyntet med røde holdere skaper en koselig glød og gir en tradisjonell lyseffekt. Passer perfekt i vinduet, på bordet eller skjenken. La julevarmen spre seg med denne klassiske lysstaken. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 5 utskiftbare E10 LED-pærer.

| : | Grønn |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | LED-pærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 0,5W |
| Antall lyskilder: | 5 |
| Høyde: | 53 cm |
| Lengde: | 36 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Tre, plast |
| Produktvekt: | 0,92 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 219-94 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din